Sklep firmowy Wildschek Polska S.c obsługuje dostępne w Polsce i Europie sposoby płatności. Są to:

 

Przelew bankowy

Konto bankowe prowadzone jest przez Bank grupy BRE  Numer i dane do naszego konta firmowego:

 

Wildschek Polska S.C

45-323 Opole , Zielonogorska 4

Nr : 69 1140 2017 0000 4402 0393 2951

 

Przesyłki pobraniowe

Opłata dokonywana jest w momencie odbioru przesyłki. Płacimy kurierowi doręczającemu przesyłkę.

 

Odbiory osobiste

W siedzibie firmy płatność za towary odbywa się gotówką lub wg metody wczesniej ustalonej . Jeżeli klient chce zapłacić kartą to można złożyć zamówienie przez Internet, opłacić dostępnymi platformami do obsługi kart płatniczych (np. PayPal lub Dotpay), a następnie odebrać produkt w siedzibie.

 

Przelewy24

Przelewy24.pl to system płatności internetowych automatyzujący proces sprzedaży w sieci Internet. Wszystkie transakcje przeprowadzane są podczas połączenia szyfrowanego  najwyższej jakości certyfikatem wystawionym przez renomowane centrum  autoryzacji . System obsluguje wiekszosc rachunki w wiekszoscie znanych Polskich Banków .

Więcej informacji pod: www.przelwy24.pl

 

Dotpay.pl

Ogólnoeuropejska platforma do obsługi płatności internetowych. Stosowanie najnowszych technologii i wysokich zabezpieczeń transakcji sprawił,  że Dotpay zyskał zaufanie wśród klientów i sklepów internetowych. Platforma udostępnia także dodatkową opcję ubezpieczenia transakcji za dopłatą.

Więcej informacji pod: http://dotpay.pl

 

 

PayPal

PayPal to wiodący na świecie, międzynarodowy system płatności przy użyciu karty kredytowej który pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet w ponad 190 krajach. Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD oraz płaskich kart debetowych: VISA ELECTRON i VISA GOLD. Więcej o PayPal:http://www.paypal.pl/pl